redlinski

Spraw, abyś zawsze lubił seks

Lekcja #33 |

Seks jest naturalną funkcją człowiek, tak jak spanie i jedzenie. Nie ma tutaj czego ukrywać. Zostaliśmy stworzeni do życia i rozmnażania się. Gwarancją przetrwania gatunku ma być ta cudowna przyjemność ukryta w zbliżeniu ciała kobiety i mężczyzny.

Naturalna, wypływająca z głębi Ciebie ochota na seks to oznaka zdrowia. Najdłużej żyjący ludzie na ziemi z tzw. niebieskich stref, kochają się do późnej starości. Osoba, która nie lubi seksu to osoba, która boryka się z problemami fizycznymi lub psychicznymi. Zdrowe ciało zawsze będzie dążyło do kontaktu fizycznego, bo z takim pierwiastkiem zostało stworzone. Również zdrowy umysł będzie dążył do zbliżenia fizycznego, by zharmonizować życie z naturą.

Jeśli nie lubisz seksu, to czas abyś przyjrzał się sobie i swojemu życiu. Poznaj przyczyny, jakie leżą u podstaw tego, że nie masz ochoty. To ważny sygnał, że Twoje ciało, umysł i duch nie są w takiej harmonii, w jakiej powinny być.

Seks to nie tylko dłuższe i szczęśliwsze życie, ale również zdrowsze relacje w związku i prosta recepta na poprawę jakości Twojego życia.

Esencja

  1. Seks jest naturalną potrzebą człowieka.
  2. Lubienie seksu to oznaka zdrowia fizycznego i psychicznego.
  3. Abstynencja seksualna rodzi patologie.
  4. Zwiąż się z partnerem lubiącym seks.
  5. Seks daje szczęście, dłuższe życie i zdrowsze relacje w związku.