redlinski

autor

29.01.2016

Czy jestem blogerem? Nie, nie jestem. Nie zamieszczam treści celem zbudowania grona odbiorców i nie uczestniczę w życiu blogsfery. Nie prowadzę działań zwiększających poczytność dla poczytności i popularności. Nie współpracuję z podmiotami, których celem jest marketing.

Czy jestem psychologiem? Nie, nie jestem. Nie posiadam wykształcenia w tym kierunku, nie zajmuję się badaniem i naprawianiem ludzkiej psychiki. Nie rozwiązuję Twoich problemów za pomocą narzędzi psychologicznych, nie pytam czy chcesz o tym porozmawiać.

Czy jestem trenerem osobistym? Nie, nie jestem. Nie zajmuję się coachingiem rozumianym jako zadawanie odpowiednich pytań z wykluczeniem przekazywania wiedzy i wskazywania możliwych rozwiązań. Nie zakładam, że sam powinieneś wiedzieć jak to rozwiązać.

Czy jestem mówcą motywacyjnym? Nie, nie jestem. Nie zajmuję się atrakcyjnym opakowywaniem znanych prawd, tak abyś w nie uwierzył. Nie wygłaszam przemówień, które chwytają za serce. Nie powtarzam, że wszystko jest możliwe.

Czy jestem duchownym? Nie, nie jestem. Nie reprezentuję żadnej wspólnoty religijnej. Nie uważam, że istnieje jedyna właściwa religia, która jest odpowiedzią na wszystkie nasze potrzeby i problemy.

Czy jestem wróżbitą? Nie, nie jestem. Nie specjalizuję się w czytaniu z gwiazd czy we wróżeniu z kart tarota.

Kim więc jestem? Jestem osobą, której mi brakowało. Kogoś, z kim mógłbym przedyskutować moje życiowe wątpliwości. Osoby, która mogłaby pokazać mi coś, czego nie widzę albo o czym jeszcze nie wiem. Jestem nadal uczniem, ale też uczę innych i im doradzam. Zadaję pytania, przekazuję wiedzę, dzielę się doświadczeniami, poszukuję rozwiązań, wskazuję pozytywy i negatywy – ale ostateczna droga jest Twoim wyborem.

Poza tym:

Adres korespondencyjny: kontakt@redlinski.pl